Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Lemiesze i pługi śnieżne

  • Cena PLN
  • Województwo małopolskie
  • Miejscowość Kraków

Opis:

Marka: [Other] Model: Lemiesz łyżki listwa HSW JCB CAT XCMG Rok produkcji: 2016 Dodatkowe opcje: Nowy / nieużywany Lokalizacja: Jastkowice Pasuje do następujących maszyn: Wszelkie łyżki do ładowarek, koparek - produkcja wg ustaleń z Klientem VAT: 23.00 Łyżka skarpówka hydrauliczna 1400 mm Lenhoff MS03 jest sprzedawana na klaravik.pl w imieniu firmy z branży budowlanej. Licytacja kończy się 07.06.2016 r. Cena wywoławcza: 1500 zł. Aktualną cenę można sprawdzić tu: http://www.klaravik.pl/auction/product/lyzka-skarpowka-hydrauliczna-1400-mm-lenhoff-ms03/ Parametry techniczne: Łyżka skarpówka hydrauliczna Szerokość robocza: 1400 mm Mocowanie: Lenhoff MS03 Nieużywana Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z możliwości zakupu maszyn budowlanych i rolniczych oraz elektronarzędzi w atrakcyjnych cenach. Rejestracja na stronie Klaravik Polska jest bezpłatna, chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zobacz pełne ogłoszenie i dane kontaktowe w serwisie mascus.pl (d35edcfc)

Ciekawe oferty z tego działu:
Zaginarki blach ZGR 3000 / 0. 8, profesjonalne giętarki z dostawą GRATIS
Zaginarki dekarskie ZGR 3000 / 0.8 są powszechnie używanym narzędziem w pracy każdego blacharza czy dekarza. Pozwalają na swobodne zaginanie blachy do kąta ostrego (możliwość zagiecia felcu do...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...