Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Maszyny dekarskie

  • Cena
  • Województwo małopolskie
  • Miejscowość Kraków

Opis:

Sprzedam maszyny do blach wprost od producenta! Możliwości wykorzystania giętarki: do wszelkich obróbek dekarskich, blacharskich, do kanałów wentylacyjnych. Mobilność jest najważniejszą cechą tej zaginarki, można ją zabrać na plac budowy i na miejscu wykonać każdą potrzebną obróbkę, wygodny transport, pomimo swojej wagi 175kg, wystarczą 2 osoby do załadunku i rozładunku. Szerokość robocza 214cm , do blachy max. 0,8mm stalowej/powlekanej. Rozstaw/prześwit belek 8cm - bardzo ułatwia wykonanie każdej obróbki. Belka górna z frezowanym noskiem - z jednego pełnego materiału. Belka zaginająca grubości 1,5 cm z pełnego materiału( a nie żadne profile zamknięte puste w środku). Nożyce/Rolki krążkowe tną blachę po całej długości. Waga zaginarki 175kg. Wszystkie elementy są wykonane z grubego i pełnego materiału - gatunkowej stali. Dodatkowo zaginarka posiada śrubę kontrującą regulowaną w połowie belki zaginającej, dzięki czemu możemy zagiąć nawet 5mm wysuniętej blachy. Docisk mimośrodowy na śrubach rzymskich - bardzo duża siła docisku. Każda maszyna ma standardowe wyposażenie: stelaże podtrzymujące blachę, przednie ograniczniki do cięcia oraz kątomierz. Każda maszyna objęta jest gwarancją oraz posiada certyfikat bezpieczeństwa. cena zaginarki 2400zł + nożyce 600zł Transport: GRATIS . Płatność gotówka przy dostawie lub RATY Więcej informacji na tel. 694 745 332 w godz. 6:00-22:00 pon-niedz Posiadamy również inne długości zaginarek do blachy 1,4m/2,14m/2,64m/3,14m/3,64m/4,14m/ - do blach od 0,65mm do 2mm. Zwijarki krawędziowe (rurka/wulsztanga), zwijarki do rur i rynien, dogniatarki szwu i felcu, żłobiarki.

Ciekawe oferty z tego działu:
ZAGINARKA od producenta. SPRZEDAM
Firma Prod-Masz to lider produkujący maszyny do obróbki blachy. Zyskaliśmy zaufanie klientów nie tylko z Polski, ale również z krajów zachodnich. NASZE PLUSY: -jakość wykonywanych produktów...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...