Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 maja 2019

Nowy Niwelator Laserowy, Laser rotacyjny, obrotowy Nivel System NL200 + statyw i łata / faktura Vat/

Inne

Opis:

Laser Rotacyjny NL200 to prosty w użyciu niwelator do realizacji prac w POZIOMIE, który możemy wykorzystać zarówno we wnętrzach pomieszczeń - gdzie wiązka jest widzialna nawet na kilkadziesiąt metrów jak i na zewnątrz wraz z czujnikiem laserowym montowanym na łatę co zwiększa zasięg pracy do 300 m (średnica). Niwelator posiada funkcję samopoziomowania które przebiega bardzo szybko, a alarm "przesunięcia" niwelatora wyklucza błędne pomiary.

Akcesoria które znajdziesz razem z niwelatorem: Czujnik laserowy wraz z uchwytem na łatę, akumulatory, ładowarka, walizka transportowa)

Podczas jakich prac przyda Ci się NL200?

Laser obrotowy Nivel System pomoże Ci przygotować powierzchnię pod położenie kostki brukowej, budowę drogi czy boiska. Jakiekolwiek prace wykończeniowe będą łatwiejsze - z pomocą NL200 sufity podwieszane, zabudowy i ścianki zrobisz w mgnieniu oka!

Niwelator jest prosty w obsłudze, jeden przycisk - funkcja włącz-wyłącz! Zasilany na III sposoby: dzięki akumulatorom, możliwość pracy na bateriach oraz "pod" kablem. Zaletą tego modelu jest prostota w obsłudze i minimalizmem w budowie. Laser posiada magnetyczny kompensator tłumiący drgania, pyło/wodoczszcelność IP64.

Zestaw zawiera:

niwelator laserowy NL200
akumulatorki
ładowarka
czujnik laserowy
uchwyt czujnika na łatę
tarczka laserowa
okulary laserowe
łata laserowa 2,4m
statyw aluminiowy SJJ1

KONTAKT: 535 155 941; 52 331 40 38
Wysyłka kurierem UPS: koszt transportu 40 zł brutto (2paczki)


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...