Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 22 maja 2019

Niwelator laserowy Nivel System NL400 Digital + statyw, łata / faktura/

Poziomnice

Opis:

Niwelator rotacyjny NL400 to sprzęt godny zaufania, przeznaczony do prac ogólnobudowlanych, trwały i odporny na warunki atmosferyczne IP64, zapewnia kilkanaście godzin ciągłej pracy (ok. 20h). Laser wyznacza płaszczyznę poziomą, pionową (gdy obrócisz go o 90°), a także pochyloną, możemy również określić pion i kąty proste.

PROSTY, NATYCHMIASTOWY POMIAR
Funkcja samopoziomowania sprawia, że niwelator jest po kilkunastu sekundach gotowy do pracy. Wiązka lasera jest doskonale widoczna, a skanowanie w zakresie: 0-10°-45°-90°-180° - pozwala na zawężenie wiązki w danym zakresie.

WSZECHSTRONNE PRZEZNACZENIE
Niwelator od Nivel System daje nam możliwość pracy z płaszczyzną pionową i poziomą - pochyloną w jednym lub w dwóch kierunkach, dzięki temu możemy go użytkować przy pracach takich jak wylewki posadzek, czy równanie terenu pod drogę, a także przy pracach konstrukcyjnych. Na zewnątrz NL400 pracuje z czujnikiem laserowym co zapewnia odbiór sygnału przy średnicy 500m, dodatkowo głowica lasera ma opcję obrotów z różną prędkością: 0-60-120-300-600 obr / min przydatna w pracach wewnątrz budynku jak i poza nim.

PRECYZYJNY I ZAUFANY PARTNER
Laser rotacyjny w swoim wnętrzu posiada elektroniczny kompensator który podczas prac z użyciem ciężkiego sprzętu eliminuje drgania i zapewnia dokładne i pewne pomiary. Sprzęt odporny na działanie kurzu i wody, z osłoniętą szklanym korpusem głowicą i zabezpieczoną przed upadkami gumowymi osłonami obudową!

WYGODNY W UŻYTKOWANIU
Intuicyjny w obsłudze panel sterowania w NL400 sprawia, że obsługa wszelkich funkcji jest banalnie prosta - możemy nimi sterować stojąc przy instrumencie lub oddalając się od niego z pilotem zdalnego sterowania - spadki wprowadzamy manualnie. Laser zasilany na III sposoby: dzięki akumulatorom, możliwość pracy na bateriach oraz "pod" kablem

Zestaw zawiera:
niwelator laserowy - 1 szt.
czujnik laserowy RD600 z uchwytem na łatę - 1 szt.
pilot zdalnego sterowania - 1 szt.
akumulatorki - 1 kpl.
ładowarka - 1 kpl.
dodatkowy zasobnik na baterie - 1 szt.
tarczka laserowa - 1 szt.
okulary laserowe - 1 szt.
instrukcja obsługi - 1 szt.
kufer transportowy - 1 szt.
łata laserowa 2,4m (LS24)
statyw aluminiowy SJJ1

Wysyłka kurierem UPS: koszt transportu 40 zł brutto (2paczki)


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...