Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 kwietnia 2019

CZUJNIK NAPIĘCIA BE20

Inne

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urzadzenia Europejskich producentów. Prezentowany miernik jest Niemieckiej firmy Trotec. W ofercie urzadzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwieu, powietrza, odległości, grubości warstw...

Urządzenie zostało zbudowane i skontrolowane z zachowaniem wymagających norm. Wyposażenie obejmuje wiele profesjonalnych funkcji. Dzięki klasie ochrony IP64 jest ono także idealnie przystosowane do trudnych warunków codziennej eksploatacji. Podsumowując - czujnik ten jest idealnym narzędziem dla elektroinstalatorów i ambitnych majsterkowiczów.
Model BE20 pozwala na badanie napięcia, optyczną i dźwiękową kontrolę przewodności, kontrolę dwubiegunowych pól wirowych oraz testów jednobiegunowych w celu sprawdzenia fazy.
Mimo wielu funkcji, obsługa modelu BE20 jest szybka i łatwa. Zastosowane ergonomiczne wzornictwo i niska masa sprawiły, że urządzenie jest niezwykle poręczne. Bezpieczeństwo użytkownika jest dodatkowo zwiększane przez włączane oświetlenie punktu pomiarowego, szczególnie przydatne w warunkach słabego naświetlenia.

Zalety praktyczne:
kontrola jednobiegunowa w celu ustalenia fazy bez przeciwpotencjału
wszechstronny, dwubiegunowy miernik napięcia prądu stałego i przemiennego, polaryzacji oraz pola wirowego
optyczna i dźwiękowa kontrola przewodności
wskaźnik napięcia także po wyczerpaniu akumulatorów
automatyczne wyłączanie
zintegrowana latarka do oświetlenia punktu pomiarowego
optymalny stosunek parametrów do ceny
automatyczna kontrola działania
odporna na uderzenia, zabezpieczona przed działaniem kurzu i spryskanie wodą obudowa


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...