Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 kwietnia 2019

MONITOR ZAWARTOŚCI CO2 W POWIETRZU BZ25

Inne

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urzadzenia Europejskich producentów. Prezentowany monitor jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwięku, powietrza, odległości, grubości warstw....

Precyzyjne pomiary jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń
Powyżej 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach. Coraz gęstsze rozplanowanie budynków utrudnia wentylację szkodliwych substancji, co wyraźnie odbija się na jakości powietrza.
Podwyższone stężenie dwutlenku węgla, mimo zawierania się w dopuszczalnych granicach, może prowadzić do zmęczenia, trudności z koncentracją lub utratą siły. Dodatkowo, dwutlenek węgla może spowodować poważne problemy zdrowotne u osłabionych osób, a w szczególności dzieci.
Model BZ25 umożliwia precyzyjną kontrolę jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach roboczych, mieszkalnych oraz pokojach dziecięcych, klasach szkolnych, przedszkolach, biurach oraz pomieszczeniach produkcyjnych.
Dzięki precyzyjnej i stabilnej czasowo metodzie pomiarowej NDIR, model BZ25 pozwala na pomiar temperatury i względnej wilgotności powietrza a także aktualnego stężenia dwutlenku węgla. Wynik pomiaru jest podawany z dokładnością do 1 ppm na czytelnym wyświetlaczu.
Dodatkowo możliwe jest ustalenie wartości alarmowej stężenia CO₂, której przekroczenie spowoduje pojawienie się akustycznego sygnału pomiarowego.

Zalety praktyczne:
Precyzyjne i stabilne pomiary NDIR stężenia
Jednoczesne wskazanie zawartości CO₂, temperatury i wilgotności powietrza oraz daty i godziny
Wyświetlanie maksymalnej i minimalnej wartości CO₂,, temperatury i wilgotności powietrza
Alarm uruchamiany przy przekroczeniu krytycznej, dowolnie ustawianej wartości granicznej stężenia
Dodatkowy, symbol wskazujący CO₂,
Duży, czytelny, podświetlany ekran
Optymalny stosunek parametrów do ceny
Praktyczną funkcją dodatkową modelu BZ25 jest wskaźnik CO₂, z prostym, symbolicznym oznaczeniem wysokiego, średniego lub niskiego stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniu na dużym ekranie LCD, zawierającym także wskazanie daty i godziny.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...