Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 18 października 2016

MIERNIK WILGOTNOŚCI DREWNA I WILGOTNOŚCI BUDOWLANEJ T510

Maszyny stolarskie

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów. Prezentowany miernik jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urzadzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwięu, powietrza, grubości warstw....

Profesjonalny, ręczny miernikiem do precyzyjnego ustalania wilgotności drewna i innych materiałów i wykorzystuje zjawisko opornościowe.

Obok określenia wilgotności materiałów typu gips lub tynk, urządzenie nadaje się także do czynności kontrolnych w gospodarstwach leśnych, tartakach oraz wszelkich zakładach obróbki drewna. Uniwersalność zastosowania modelu T500 jest niespotykana wśród urządzeń tej klasy.
W szczególności przydatne do pomiaru wilgotności drewna jest menu pozwalające na wybór materiału wśród setek różnych rodzajów drewna.
Możliwe jest to dzięki zapisaniu w oprogramowaniu urządzenia potwierdzonych eksperymentalnie krzywych materiałowych. Każda z krzywych jest opatrzona własnym numerem, co ułatwia wybór.
Dołączony do zestawu 170 stronicowy spis rodzajów drewna jest niewątpliwie najobszerniejszą pozycją tego rodzaju na rynku.
Do wyposażenia należy także kompensacja temperaturowa kontrolowanego materiału. Ten profesjonalny miernik został wyprodukowany na terenie Niemiec.
Ustalona w czasie rzeczywistym wartość wilgotności drewna oraz określona temperatura drewna są w trakcie pomiaru jednocześnie wyświetlane na czytelnym, kolorowym ekranie wyposażonym w specjalne szkło Blanview, które gwarantuje wysoki kontrast wyświetlania wartości pomiarowych także przy świetle słonecznym.

Zalety praktyczne:
Urządzenie zostało skonstruowane i wyprodukowane w Niemczech z zachowaniem najwyższych wymagań jakościowych
Wytrzymałe, wysokiej jakości urządzenie o dwumodułowej budowie charakteryzuje się także niemieckim, praktycznym wzornictwem przemysłowym oraz odpowiada wymogom klasy ochrony IP54.
Łatwa w czyszczeniu, przeźroczysta powierzchnia szklana z odpornego na zarysowania specjalnego szkła Blanview gwarantuje wyraźne przedstawianie danych pomiarowych także w silnym świetle.
Pojemnościowy ekran dotykowy
Kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości wskazujący jednocześnie dwie wartości pomiarowe.
Funkcja kompensacji temperatury przy pomiarze wilgotności drewna
Zintegrowane krzywe własności materiałowych dla setek różnych rodzajów drewna
Obszerna baza danych materiałowych wraz z
poszerzonym spektrum zastosowania dzięki możliwości podłączenia różnych elektrod do pomiaru wilgotności z opcjonalnym zestawem adapterów TS
Zestaw obejmuje oprogramowanie kalkulacyjne MultiMeasure-Studio (wersja standardowa do pobrania).
Zapraszamy do naszego sklepu inrternetowego http://www.dry24.pl/


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*
Przepisz tekst z obrazka obok*
 

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...