Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Szafy i szafki narzędziowe, szafy i szafki warsztatowe - ogłoszenia znajdzto.pl (0)

Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających Twoje kryteria. Możesz jednak:

Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu SZAFY WARSZTATOWE I NARZĘDZIOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu SZAFY WARSZTATOWE I NARZĘDZIOWE z miast:

Maszyny i narzędzia do warsztatu

 

Funkcjonalnie zaprojektowany i odpowiednio wyposażony warsztat wpływa znacząco na efektywność i jakość wykonywanych zadań.

 

Oferta maszyn i narzędzi warsztatowych jest bardzo szeroka, natomiast budżet niejednego majsterkowicza z reguły znacznie ograniczony w stosunku do potrzeb. Właściciele specjalistycznych warsztatów usługowych na bieżąco śledzą nowości wprowadzane na rynek narzędzi warsztatowych, aby móc unowocześniać i poszerzać zakres świadczonych usług. Duże zainteresowanie nowoczesnymi narzędziami wykazują także majsterkowicze, którzy lubią wykonywać różne prace na użytek prywatny i śledzą najnowsze trendy. Skompletowanie wszystkich niezbędnych narzędzi wymaga sporo czasu i zachodu. Dobrym rozwiązaniem może być zakup całych zestawów kluczy w zależności od potrzeb. W sprzedaży znajdują się komplety kluczy nasadowych, oczkowych, płasko-oczkowych, płaskich, imbusowych, rurowych,  sześciokątnych, fajkowych,  a także zestawy końcówek z grzechotką. Oferowane są także komplety narzędzi umieszczonych w małych walizeczkach przeznaczone dla mechaników. Zestawy takie zawierają najczęściej używane narzędzia, np. młotek, kombinerki, nóż, klucz nastawny, piłę, zestaw bitów, wkrętak czy zestaw kluczy płaskich. Zawartość i cena gotowych zestawów jest bardzo zróżnicowana,  dlatego warto porównać wyposażenie różnych kompletów, aby dobrać narzędzia do własnych potrzeb. Dla profesjonalnych zakładów usługowych polecane są z kolei kompletnie wyposażone szafki narzędziowe lub same szafki, w których można przechowywać posiadane już drobne i większe narzędzia warsztatowe. Szafki i półki są niezbędnym elementem wyposażenia pracowni i przydomowych warsztatów. Pozwalają na zachowanie porządku, a narzędzia odkładane zawsze w to samo miejsce będą łatwe w znalezieniu, co oszczędzi czasu i nerwów straconych na poszukiwaniu zaginionego śrubokrętu czy młotka. Nowoczesne szafki są wyposażone w łożyska kulkowe, które pozwalają przemieszczać szafkę nawet przy dużym obciążeniu. Przy zakupie szafki narzędziowej warto zwrócić uwag na to, czy szuflady mają zamontowane prowadnice oraz czy mają zabezpieczenie przed samoczynnym otwieraniem.

Proszę czekać - ładowanie treści...