Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Lemiesze i pługi śnieżne

  • Cena PLN
  • Województwo wielkopolskie
  • Miejscowość Rakoniewice

Opis:

Marka: [Other] Model: PŁUG do śniegu odśnieżania na tur ładowacz OLIMET Rok produkcji: 2015 Dodatkowe opcje: Nowy / nieużywany Długość robocza: 200.00 cm Układ kierowniczy: Przyczepiane Lokalizacja: Rakoniewice Waga transportowa: 150.00 kg Wymiary transportowe (DxSxW): 200 m Kraj produkcji: PL VAT: 23.00 W ofercie sprzedażowej: PŁUGI do odśnieżania na wózek widłowy (150 cm), już od 1249 PLN z mechanicznym skrętem. PŁUGI na ładowacz czołowy TUR już od 1600 PLN, a także na ładowacz z euro-ramką, (szerokość 150-300 cm). W pozostałej ofercie również pługi z hydraulicznym skrętem oraz łyżki z hydraulicznym wywrotem na wózek widłowy. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty oraz inne dostępne maszyny. W pozostałej ofercie także: ładowacze czołowe, owijarki bel, kosiarki, agregaty uprawowe i inne maszyny rolnicze. Maszyny NOWE z GWARANCJĄ! Możliwa dostawa na terenie Polski. Zapraszam do kontaktu lub po więcej informacji o całej ofercie naszych maszyn rolniczych na olimet.eu Zobacz pełne ogłoszenie i dane kontaktowe w serwisie mascus.pl (37453c20)

Ciekawe oferty z tego działu:
(B) grupa eaton pompa łopatkowa i tłoczkowe wkłady, uszczelnienia do pomp vickers
INTER-TECH tel. 783 989 538 Oferujemy pompy i silniki hydrauliczne VICKERS : POMPY TŁOCZKOWE: POMPA VICKERS PVH57 POMPA VICKERS PVH74 POMPA VICKERS PVH98 POMPA VICKERS PVH131 POMPA VICKERS PVE12...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...